Swojskie wędliny

Swojskie wędliny z Podhala

Pamiętam jak w czasie dzieciństwa pachniały swojskie wędliny. Wyrabiane w tradycyjny sposób przez dziadka na wsi. Ach! Jak pysznie smakowały podane jeszcze ciepłe, prosto z wędzarni na pajdzie domowego chleba…

Chociaż minęło już tyle czasu – my niezmiennie działamy zgodnie z tradycją staropolskiego wyrobu swojskich wędlin. Zgodnie z tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Zaczerpniętą od naszych dziadków, bo to właśnie oni nauczyli nas czym jest prawdziwy smak oraz jak go odnaleźć w jedzeniu. 

Mięso jest starannie selekcjonowane, abyś mógł cieszyć się jego niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Dzięki temu na Twoim talerzu lądują produkty z najwyższej półki. Odkryj z nami tradycyjne smaki prosto z gór.

Swojskie wędliny – czy warto je jeść? 

Mięso jest źródłem pełnowartościowego białka. Ma świetną przyswajalność, a ludzki organizm może je wykorzystać w najbardziej efektywny sposób. Białko jest niezbędne do prawidłowej budowy i regeneracji tkanek. W mięsie znajdziemy także dużą ilość żelaza, cynk oraz witaminy z grupy B. Dlatego tak ważne jest dostarczanie odpowiedniej ilości białka ale o odpowiedniej jakości!

Czym są swojskie wędliny?

To produkty, które wyróżnia bardzo krótki skład, wyłącznie naturalne składniki i najwyższej jakości mięso bez dodatku konserwantów. Są wyrabiane zgodnie ze starą, góralską recepturą. Po co komplikować to, co z natury smaczne i dobre? Nie stosujemy żadnych sztucznych konserwantów, barwników czy wypełniaczy, co decyduje o niepowtarzalnym smaku i aromacie naszych wyrobów. 

Swojskie wędliny – gdzie kupić?

Swojskie wędliny to prawdziwy przysmak, który warto mieć w swojej lodówce. Idealnie nadają się na kanapkę, do sałatek czy podane jako przystawki na zimnej płycie.

Sprawdź, które z naszych naturalnych produktów przypadną Ci do gustu. 

Wejdź w 100% naturalne i już teraz zrób zakupy z myślą o zdrowiu swoim, jak również Twoich najbliższych.

Dowiedz się więcej z naszego bloga...